חסילון -מאכזב למדי למרות התפריט המבטיח

יעקב (ג'אקומו) פיאלקוב

אישית, אני שונא לשלם עבור חנייה כשאני הולך למסעדה ולא לקבל הנחה בחשבון עבור החנייה. כשפותחים מסעדה באיזור נטול חנייה, יש לדאוג גם לחנייה ללא תשלום ללקוחות. כך נראה לי. לאחר שלושה סיבובים באיזור, גילינו את החניון הצמוד למסעדה, בתשלום כמובן, ונתנו בו מנוחה למכוניתנו היגעה.

הכניסה הקדמית למסעדה, או מה שנראה ככניסה, סגורה ויש להיכנס מימין ולעבור בתוך מעין בר/בית קפה עד לדלת הזכוכית הצדדית שמסתבר שגם היא אינה הדלת הנכונה. זה הרגע שבו מזדרז השומר ומוליך אותנו לדלת הנכונה ומסתבר שלא רק אותנו. כשאנחנו יושבים במסעדה אני רואה עוד ועוד זוגות מסתבכים במציאת דלת הכניסה.

היינו ארבעה זוגות חוגגים ימי הולדת וקיבלנו, לפיכך, שולחן מרכזי במקום מצוין מקושט בבלונים (מעט בנאלי, כמובן) ויחס חביב ונעים מצידן של מלצריות חביבות. מסתבר שזה החלק היחיד שממנו ממש נהנינו. האוכל, למרות הברקות קטנות פה ושם, היה, אם לומר זאת בלשון המעטה - לא משהו.

פטה הכבד שהזמינה רעייתי היה טעים למדי והוגש עם טוסט וריבת בצל. המרק החריף חמוץ עם חסילונים שהזמנתי עבורי היה מתוק מדי ולמרות החסילונים ש"שחו" בתוכו, לא עמד בציפיותיי.

למנה ראשונה הזמנו איטריות בסגנון אינדונזי עם חסילונים ברוטב על בסיס קוקוס וצ'ילי חריף ובקר סצ'ואן על מצע אורז.

חלקנו בינינו את במנת האיטריות והגענו ברוב דעות למסקנה שאכלנו, גם בארץ, טובות ממנה ופחות "משעממות". גם את מנת הבשר והאורז חלקנו בין שנינו וללא הנאה. מנה סתמית של קוביות בשר ומעט חצילים על מצע אורז נטול טעם. אכלנו מנות טובות וטעימות מהן ולאו דווקא במסעדות יוקרה. מסתבר שגם שאר חברינו שמסביב לשלוחן לא מצאו מילים טובות במיוחד לתיאור המנות שלהם.

לסיכום, מחיר סביר למדי 64 - 84 ש"ח לארוחה עסקית (המוגשת בכל יום עד חצות) מאכזבת למרות התפריט המבטיח.

חסילון

פירות ים, בר-מסעדה, בשרים, דגים

הרצליה פיתוח, שנקר 14

טלפון: 09-9570236, 09-9562769 

 

בחזרה לדף הביקורות